Laddar...
Börjar: 3 jan 2024 13:20Avslutas: 3 jan 2024 13:25Liveauktionen börjar: 3 jan 2024 13:30

Test auction

Inkludera avslutade föremål
Inväntar live
1
Glas 10st, 1800-tal
Startbud1 SEK
Inväntar live
2
Matservisdelar, Gustavsberg, omkring år 1900
Startbud1 SEK
Inväntar live
3
Kaffe- och buljongservisdelar, Myott, Staffordshire, England
Startbud1 SEK
Inväntar live
4
Serveringsskålar 11st, 1900-talets första hälft
Startbud1 SEK
Inväntar live
5
Kaffekannor 6st, 18/1900-tal
Startbud1 SEK
Inväntar live
6
Rumsbetjänt, 1900-talets början
Startbud1 SEK
Inväntar live
7
Parti 5 delar
Startbud1 SEK
Inväntar live
8
Parti diverse
Startbud1 SEK
Inväntar live
9
Parti keramik, mestadels Italien
Startbud1 SEK
Inväntar live
10
Parti diverse
Startbud1 SEK
Inväntar live
11
Bordslampor 2st, bl.a. EWÅ
Startbud1 SEK
Inväntar live
12
Parti metallföremål
Startbud1 SEK
Inväntar live
13
Parti glasföremål
Startbud1 SEK
Inväntar live
14
Leksaker 5 delar
Startbud1 SEK
Inväntar live
15
Parti diverse
Startbud1 SEK
Inväntar live
16
Parti äldre träleksaker
Startbud1 SEK
Inväntar live
17
Piedestal, omkring år 1900
Startbud1 SEK
Inväntar live
18
Parti kaffe- och tegods
Startbud1 SEK
Inväntar live
19
Elljusstakar ett par, Konstsmide
Startbud1 SEK
Inväntar live
20
Stor svepask med lock, 18/1900-tal
Startbud1 SEK
Inväntar live
21
Parti diverse
Startbud1 SEK
Inväntar live
22
Parti träleksaker, mestadels omkring 1900-talets mitt
Startbud1 SEK
Inväntar live
23
Figuriner 3st
Startbud1 SEK
Inväntar live
24
Parti 5 delar
Startbud1 SEK
Inväntar live
25
Parti fiskedetaljer
Startbud1 SEK
Inväntar live
26
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-tal
Startbud1 SEK
Inväntar live
27
Symaskin, Husqvarna Classica 100
Startbud1 SEK
Inväntar live
28
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
Startbud1 SEK
Inväntar live
29
Tidskriftsställ 2st, 1950/60-tal
Startbud1 SEK
Inväntar live
30
Väggvitrinskåp, 1900-talets andra hälft
Startbud1 SEK
Inväntar live
31
Barnsoffa, 1950/60-tal
Startbud1 SEK
Inväntar live
32
Golvlampor 4st, 1900-talets andra hälft
Startbud1 SEK
Inväntar live
33
Karmstolar ett par, omkring år 1900
Startbud1 SEK
Inväntar live
34
Sparbössor 4st, 1900-talets första hälft
Startbud1 SEK
Inväntar live
35
Maria Köhl, 1800-tal
Startbud1 SEK
Inväntar live
36
Okänd konstnär, 1800-tal
Startbud1 SEK
Inväntar live
37
Parti diverse
Startbud1 SEK
Inväntar live
38
Skeppsur samt barometer, Schatz, Tyskland
Startbud1 SEK
Inväntar live
39
Champagneglas 7st, "Hald", Edward Hald för Orrefors
Startbud1 SEK
Inväntar live
40
Figurin, Dahl Jensen, Danmark
Startbud1 SEK
Inväntar live
41
Figurin, Christian Thomsen för Royal Copenhagen
Startbud1 SEK
Inväntar live
42
Figurin, Lladro, Spanien
Startbud1 SEK
Inväntar live
43
Startbud1 SEK
Inväntar live
44
Gräddkanna, silver, Finland, 1800-tal
Startbud1 SEK
Inväntar live
45
Kandelaber i silver, C.G.Hallberg, Stockholm, 1900-tal
Startbud1 SEK
Inväntar live
46
Vinkylare, Erik Höglund, 1900-talets andra hälft
Startbud1 SEK
Inväntar live
47
Moccakoppar 12st, Bo Fajans
Startbud1 SEK
Inväntar live
48
Kaffeservisdelar, "Swedish Grace", Rörstrand
Startbud1 SEK
Kontakt

Now Antiques

Kaptensgatan 6

114 57 Stockholm

073-8559986

info@now-antiques.com

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.